توصيه مي شود به جاي ارسال كامنت هايي مشابه با نظرات منتشر شده ، از مثبت و منفی استفاده فرماييد.

آخرین مطالب

منبع: khabaronline.ir

شیراز – خبرگزاری مهر: مدیر کل راه آهن استان فارس از آغاز پیش فروش بلیط قطار برای نیمه دوم خرداد و تیرماه در این استان خبرداد.

۱۳۹۳-۰۳-۰۵ ۱۴:۵۷

سرپرست مدیریت ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات رجا از اجرای سامانه آنلاین پاسخگویی به شکایات مسافران قطار رجا خبر داد.

۱۳۹۳-۰۳-۰۵ ۱۱:۰۱

پیش فروش دور جدید بلیت قطارها از صبح امروز آغاز شد.

۱۳۹۳-۰۳-۰۴ ۱۳:۵۶

پیش‌فروش بلیت قطارهای مسافری شرکت راه‌آهن جمهوری اسلامی ایران از فردا دوشنبه مورخ ۵ خرداد آغاز می‌شود.

۱۳۹۲-۱۲-۲۵ ۱۱:۴۱

به منظور ايجاد تسهيلات جديد و خدمات‌دهي حداكثري به متقاضيان سفر با قطار، مراكز ليست انتظار بليت قطار براي برخي ايام پيك نوروز ۹۳ معرفي شدند.

۱۳۹۲-۱۲-۲۴ ۱۲:۳۷

طرح پاسخگويي لحظه‌اي رجا به مسافران اجرا مي‌شود/ تعلیق 6 مرکز فروش بلیت

مدير ارزيابي عملكرد و پاسخگويي به شكايات رجا از اجرای طرح ويژه پاسخگويي لحظه‌اي به مسافران رجاء در سفرهاي نوروزي خبر داد و گفت: ۶ مركز فروش بلیت به علت تخلف تعليق شدند و به ۳۰ مركز فروش ديگر تذكر كتبي داده شد.

۱۳۹۲-۱۱-۲۳ ۱۳:۳۰

فروش اينترنتي بليت قطارهاي مسافري نوروز ۹۳ شركت حمل و نقل ريلي رجاء همزمان با ساير شركت‌هاي حمل ونقل ريلي مسافري از ساعت۲۰ روز شنبه مورخ ۲۶ بهمن‌ماه ۱۳۹۲ از طريق سامانه يكپارچه فروش بليت آغاز مي‌شود.

۱۳۹۲-۱۱-۲۲ ۱۰:۱۲

پيش فروش اينترنتي بليت قطارهاي مسافري نوروزي از ساعت 24 روز شنبه مورخ 26 بهمن 92 آغاز مي شود.

۱۳۹۲-۱۰-۲۶ ۱۰:۱۴

پیش فروش بلیت قطار برای حدفاصل یک بهمن تا 24 اسفندماه از صبح امروز پنجشنبه آغاز شد.

۱۳۹۲-۱۰-۲۵ ۱۰:۰۰

آغاز دور جدید پیش فروش بلیت قطار از فردا

معاون مسافری راه آهن از آغاز دور جدید پیش فروش بلیت قطار از فردا پنج‌شنبه خبر داد و گفت: برنامه پیش فروش بلیت قطارهای داخلی و بین المللی برای بازده زمانی یک بهمن ماه 1392 تا 24 اسفندماه از فردا پنجشنبه ساعت 9 صبح در تمامی آژانس های مسافرتی آغاز می‌شود.

۱۳۹۲-۱۰-۰۳ ۱۴:۵۳

نرخ بلیت کلیه قطارهای رجا به جز قطارهای حومه ای شناور شد.

۱۳۹۲-۰۹-۳۰ ۱۵:۴۰

به دنبال اعلام مديرعامل راه آهن مبني بر كاهش زمان سير قطارها تا قبل از برنامه نوروزی، از ابتداي هفته گذشته اين طرح آغاز و زمان سير نزديك به نيمي از قطارهاي محور مشهد دو ساعت كاهش يافته است.

قبلی

منبع: mehrnews.com

پیش فروش بلیت قطارهای نوروزی از ساعت 19 امروز

بر اساس اعلام راه آهن جمهوری اسلامی ایران ، پیش فروش بلیت قطارهای نوروزی از امروز آغاز می شود .

بر این اساس بلیت قطارهای نوروزی روزهای 4 ، 5 و 6 بهمن ، به صورت اینترنتی و روزهای 5 ، 6 و7 بهمن به صورت حضوری از طریق دفاتر مسافرتی به فروش می رسد.

پیش فروش اینترنتی بلیت از ساعت 19 امروز برای محورهای شمال ، شمال غرب و محور آذربایجان آغاز می شود.

برای محور جنوب ، جنوب شرق ، بندرعباس ، زاهدان ، کرمان ، اصفهان ، شیراز و اهواز از ساعت 19 روز یکشنبه 5 بهمن پیش فروش اینترنتی بلیت قطار آغاز می شود و برای محور خراسان ، تهران - مشهد آغاز پیش فروش اینترنتی بلیت از ساعت 19 روز دوشنبه 6 بهمن خواهد بود.

پیش فروش بلیت برای قطارهای کمربندی به مقصد مشهد از دیگر شهرها در روز پیش فروش بلیت هر محور انجام می شود.

پیش فروش بلیت قطارها از طریق دفاتر و آژانس های مسافرتی از ساعت 7 یکشنبه پنجم بهمن برای محورهای شمال ، شمال غرب و آذربایجان ، از ساعت 7 صبح دوشنبه برای محور جنوب ، جنوب شرق و از ساعت 7 سه شنبه برای محور خراسان و تهران - مشهد از طریق دفاتر فروش بلیت انجام می شود.

صدور بلیت بر اساس شماره کد ملی است و مسافران حتما کارت ملی ، همراه داشته باشند.

اوج تردد قطارهای مسافری از ۲۵ اسفند آغاز می شود و تا ۱۵ فروردین ادامه دارد.

رای شما

Rate this 1 stars out of 5.

Rate this 2 stars out of 5.

Rate this 3 stars out of 5.

Rate this 4 stars out of 5.

Rate this 5 stars out of 5.

میانگین (0 آرا)

منبع: irib.ir

آرشیو مطالب

شرایط مطلوب پیش‌فروش بلیت قطار برای ایام نوروز

مدیرعامل شرکت حمل و نقل ریلی رجاء گفت: امسال بی‌دردسرترین فروش بلیت در مقایسه با سال‌های پیش داشتیم و روند خدمت رسانی مطلوب ادامه دارد.

به گزارش ساجدنیوز به نقل از روابط عمومی و امور بین‌الملل رجاء، سید حسن موسوی‌نژاد فضای استقبال از بلیت‌های نوروزی قطارها را آرام توصیف کرد و گفت: فروش نوروزی امسال با برنامه‌ریزی‌هایی که صورت گرفت از 4 بهمن در سه گروه محور‌های شمال و شمال غرب، جنوب و جنوب‌غرب و خراسان آغاز شده است.

موسوی‌نژاد با اشاره به استفاده از تجارب گذشته در فروش نوروزی افزود: امسال شاهد بودیم که صف کمی در آژانس‌ها تشکیل شد و بسیاری از مردم توانستند بلیت‌های مورد نیاز خود را به راحتی تهیه کنند.

مدیرعامل رجاء در باره انواع شیوه‌های فروش بلیت قطار با اشاره به سیستم خرید با تلفن همراه (سامانه هم قطار) اظهار داشت: مردم بیشتر تمایل به استفاده از خرید غیرحضوری داشتند و افزایش فروش بلیت غیرحضوری بیانگر این است که مردم از خرید اینترنتی به عنوان انتخاب اول استفاده می‌کنند و باید به آن توجه بیشتری کنیم.

همچنین شرکت حمل و نقل ریلی رجاء با توجه به فروش مطلوب بلیت قطار  برای دوره نوروز اعلام کرده است‌: بلیت برای مسیرها و روزهای مختلف سفرهای نوروزی موجود است.

بیشترین بلیت خریداری شده به ترتیب برای محور خراسان، محور جنوب شرق، قطارهای کمربندی محور آذربایجان به مشهد مقدس (تبریز-مشهد، زنجان مشهد و...)، محور آذربایجان، قطارهای کمربندی محور جنوب شرق به مشهد (زاهدان-مشهد، یزد، مشهد، بندر عباس-مشهد و...) است.

روابط عمومی رجاء با اعلام اینکه این شرکت برای سفرهای نوروزی 94 حدود یک میلیون و 500 هزار صندلی ظرفیت ایجاد کرده ، افزوده است: به منظور رفاه هموطنان گرامی در سراسر کشور  برای سفر به مشهد مقدس، شرکت رجاء برای نوروز امسال رشد 17 درصدی را در ظرفیت‌ قطارهای کمربندی شهرهای مختلف به مشهد مقدس ایجاد کرده که با توجه به آمارهای فروش، میزان استقبال از این قطارها مشهود است.

شرکت رجاء به عنوان بزرگترین شرکت ریلی مسافری کشور، با حدود دو هزار و 900 قطار در روزهای اوج سفرهای نوروزی ، به طور میانگین 74 هزار صندلی به صورت روزانه برای استفاده هموطنان عزیز از این وسیله نقلیه ایمن ظرفیت ایجاد کرده است.

هموطنان گرامی با برنامه‌ریزی مطلوب و توزیع سفر می‌توانند به صورت غیر حضوری (اینترنتی و سامانه هم‌قطار) یا از طریق نمایندگی‌های مجاز فروش بلیت قطار در سراسر کشور بلیت تهیه کنند.

سامانه اطلاع‌رسانی و ارتباط با مشتریان شرکت حمل و نقل ریلی رجاء با شماره تلفن 1539 یا 55651415-021 (تماس از شهرستان) همچنین پیامک 3000139، ضمن ارائه اطلاعات مربوط به موجودی بلیت، ساعت حرکت قطارها، بهای بلیت و ...، آماده دریافت نظرها و انتقاد‌های هم‌وطنان گرامی است.

0

منبع: sajednews.com

عبارات مشایه
مطالب مرتبط :